FRANCHISINGOferta naszej firmy to jedyny w Polsce innowacyjny pomysł na biznes w branży zaopatrzenia salonów fryzjerskich, który wyznacza nowe trendy na rynku. Teraz z dotychczas drogich i nieosiągalnych technologii, jak i systemów pracy sieciowych może skorzystać każdy - także i Ty!

Usługi oraz produkty naszych marek charakteryzuje atrakcyjna cena, najwyższa jakość produktów oraz innowacyjna i nowoczesna technologia opatrzona patentami, co sprawia, że nasze systemy oraz technologia produkcji kosmetyków jest dostępna tylko w naszej ofercie. Glynt, ghd i inne to niekwestionowana przyszłość we fryzjerstwie.

Pomysł na firmę tego typu jest nowatorski i mocno odbiegający od konkurencji. Naszym zadaniem jest dostarczanie nie tylko kosmetyków do profesjonalnych salonów fryzjerskich w całym kraju, ale przede wszystkim profesjonalna obsługa oraz wiedza na temat sprzedawanych produktów. Nasi pracownicy to nie zwykli “Van Sellerzy”, ponieważ przeprowadzamy wiele szkoleń oraz kursów sprzedażowych, jak i technicznych. Nasi pracownicy to Doradcy Handlowi, którzy posiadają nieprzeciętną wiedzę na temat produktu, jaki oferują oraz reprezentując naszą sieć wiedzą, że sprzedają pomysł na własną firmę jako najważniejszą część całego procesu.

Jedno należy powiedzieć otwarcie - na rynku marek profesjonalnych nie ma tych złych. Wszystkie marki są dobre, jednak nasze marki są wyszukane, nietuzinkowe i wprowadzają bardzo ważną część - nie jestesmy dostepni w żadnych sklepach, hurtowniahc, internecie itd.... Nasza oferta to pierwsza taka, łamiąca konwenanse w zakresie franczyzy w Polsce wprowadzająca innowacyjne pomysły na biznes, gwarantująca sukces. Skoro udało się to w wilu krajach europy - to uda się także w Polsce, a ostatnie lata sieci to potwierdzają!

W przeciwieństwie do wielu firm konkurencyjnych jesteśmy jedyną marką wychodzącą naprzeciw klientowi oferując tak szeroki asortyment - poczynając od kosmetyków, poprzez narzędzia a kończąc na Akademii - czyli wiedzy oraz najnowszych trendach. Tego dzisiaj oczekuje klient - nie tylko wspaniałego produktu, ale także najnowocześniejszych rozwiązań i szkoleń. My dajemy gotowy pomysł na firmę, biznes sprawdzony również w kryzysie gospodarczym. Jako nieliczni jasno i otwarcie rozmawiamy o zawartości kosmetyku, jego składzie oraz informacji o poziomie kwasowości - co jest niezmiernie istotne!

System dystrybucji to strategiczna współpraca, oparta na wyłączności terytorialnej. Jest to jeden z kluczowych punktów naszej oferty. Franczyzobiorca otrzymuje do dystrybucji teren na którym TYLKO ON może dokonywać sprzedaży naszych produktów. Oznacza to pewność w zakresie zysków - Gwarantujemy stałe marże! Zarobek jest pewny i nie ma zróżnicowań. To znakomity pomysł na biznes, szczególnie w kryzysie!

Dodatkowo wspieramy szeregiem szkoleń, zarówno pracowników franczyzobiorcy, jak i promujemy jego dystrybucję poprzez regionalne show przeprowadzane przez naszą wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Tak zrealizowany system franczyzowy w Polsce to gwarancja powodzenia przedsięwzięcia. My dajemy Ci pomysł na własną firmę, a Ty cieszysz się zyskiem!

BIZNES W TEJ BRANŻY NIE MA KRYZYSU - WŁOSY ZAWSZE ROSNĄ...

KOBIETA BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO MUSI DOBRZE WYGLĄDAĆ

- WŁOSY TO PODSTAWA !

Skorzystaj z naszej wiedzy, sprawdzonego modelu biznesu i zacznij budować swój własny biznes jako wyłączny dystrybutor marki na swoim terenie. Nasz system franczyzowy zapewni Ci wszystko od zera do pełnego wdrożenia sprawdzonego działającego biznesu. Franczyzobiorca otrzymuje pełne know –now, co jest dużym atutem dle osób nie mających doświadczenia w branży dystrybucji kosmetyków Fryzjerskich oraz podręcznik operacyjny w którym opisany jest cały system w najmniejszych szczegółach. Zawsze możesz na nas liczyć bo Twój Biznes to nasz Biznes! Nie oznacza to jesdnak że jest biznesem łatwym! Nie jest! Musisz poświęcic czas, pieniądze oraz pokochac to co zaczniesz robić! Tylko tak osiągniesz sukces... jak my.

Nasz system franczyzowy jest bardzo odmiennym systemem traktujących wszystkich uczestników systemu jako jedną firmę. Zbudowany jest na zasadzie wzajemnych interesów przy zachowaniu odrębności. Jednym z najważniejszych punktów naszej oferty jest to, że od roku 2015 wprowadzamy sprzedaż stacjonarną jednak jest to dodatkowa forma dla klasycznej bezposredniej dystrybucji.

Na czym to polega?

1. My jako franczyzodawcy nie zarabiamy na opłatach farnczyzowych ale na wartości sprzedaży jaką uzyskuje Franczyzobiorca. Oznacza to, że jezeli farnczyzobiorca nie będzie dobrze prosperował, my także nie bedziemy mieć profitów. W efekcie taki system sprawia, że bardzo nam zależy na Waszym sukcesie - ponieważ Wasz sukces jest naszym sukcesem.

W efekcie w naszym interesie jest aby pomagać i współpracować na każde żądanie Franczyzobiorcy. Między innymi do usług Franczyzobiorcy jest instruktor handlowy, który bezpłatnie jest do dyspozycji Franczyzobiorcy na każde jego “zawołanie”. Jego celem jest wspieranie sprzedaży, szkolenie pracowników franczyzobiorcy jak i ich kontrolowanie w zakresie dopuszczonym przez Franczyzobiorcę. Instruktor Franczyzodawcy jest wynagradzany na zasadzie prowizjii otrzymywanych od obrotów Doradców Handlowych Franczyzobiorcy - więc w jego interesie jest aby pracownicy Franczyzobiorcy uzyskiwali jak najwyższe wyniki sprzedaży. Jest to jeden z kluczowych elementów systemu nie obciążający Franczyzobiorcy - za pracę instruktora płaci Franczyzodawca.

2. Franczyobiorca otrzymuje budżet reklamowy w wysokości od 5% do 10% wartości swoich zamówień na wykorzystanie go na cele marketingowe. Nasza marka posiada wiele reklam, banerów, standów, plakatów itp... Za które Franczyzobiorca nie musi płacić. Ponadto, w przyszłości wcale nie musi zamawiać materiałów rekamowych jeżeli nie potrzebuje, w tej samej kwocie może zamówić pełnowartościowy towar, który sprzeda i uzyska 100% marży.

3. Franczyodawca zapewnia pełne szkolenia kwartalne zarówno dla pracowników Franczyzobiorcy jak i jego klientów. Takie wsparcie gwarantuje nie tylko odpowiedni poziom wiedzy pracowników całej sieci, ale buduje wizerunek marki EKF24 w Polsce jako spójny i profesjonalny system sprzedaży godny kosmetyków profesjonalnych. Franczyzodawca nie pozwoli na uruchomienie oddziału Franczyzowego bez uprzedniego odpowedzniego szkolenia, które najczęściej trwa około tygodnia w siedzibie Franczyzobiorcy z jego pracownikami. Cały proces jest darmowy i Franczyzobioca nie płaci za szkolenia oraz pracę instruktorów Franczyzodawcy - zgodnie z pkt. 1.

4. W sieci EKF24 pracujemy na jednym spójnym systemie komputerowym który obsługuje gospodarkę magazynowo - fakturową oraz księgowość wraz z wszelkimi potrzebnymi do tego analizami. System komputerowy (program) Franczyzobiorca otrzymuje raz na zawsze - nie ma kolejnych kosztów abonamentowych. Licencja na system jest dożywotnia z zapewnieniem ciągłości aktualizacji systemu. Praca w jednym systemie gwarantuje szybkość przesyłu danych, importowania i eksportowania dokumentów między oddziałami oraz sprawną kontrolę magazynową oraz planowanie gospodarki na każdym magazynie osobno lub razem.

5. Gwarantujemy jedną spójną politykę cenową - oznacza to że produkty są w takich samych cenach w całej Polsce.

6. Podpisując umowę franczyzową na dystrybucje naszych kosmetyków do salonów fryzejrskich zapewniamy trzy najistotniejsze rzeczy w naszym biznesie:

Wyłączność terytorialną - oznacza to że nikt poza Franczyzobiorcą nie może sprzedawać produktów Affinage na wyznaczonym terenie. Nawet inny franczyobiorca ponieważ takie działania są zabronione i skutkować mogą zerwaniem umowy franczyowej z oddziałem nie stosującym tej zasady oraz przejęciem jego regionu przez oddział poszkodowany.
Gwarantujemy stałe marże - ponieważ jesteśmy jedynym dystrybutorem marki w Polsce zapewniamy wysokość uzyskanej marży. W związku z punktem powyższym ceny są takie same, w całej Polsce oraz nie wystepuje konkurencja wewnętrzna. (Nie znajdzie się nikt inny z tym samym produktem o 1 zł tańszym)
Kontrolujemy w 100% co się dzieje z naszym produktem na rynku. Np. Nie znajdziecie naszych produktów w sprzedaży poza siecią jak allegro, nieautoryzowane sklepy internetowe, dziwnie niskie ceny… hurtownie fryzjerskie i inne … tego nie ma, ponieważ nasz dział ochrony marki czuwa - dla bezpieczeństwa i komfortu pracy każdego z uczestnikow sieci. Nasze produkty są profesjonalne i dostępne tylko u Franczyzobiorców lub w autoryzowanych sklepach prowadzących naszą politykę cenową! (Dlatego zrezygnowaliśmy w roku 2014 z marki Affinage, gdyż obecnie można ją nabyć wszędzie, w tym i w internecie a to nie jest zgodne z polityką naszej sieci)

7. Franczyzodawca GWARANTUJE gotowe materiały reklamowe jak i akcje marketingowe. Oznacza to, iż każdy Franczyzobiorca otrzymuje gotowe plakaty, banery i inne sezonowe materiały. Zawsze są one jednakowe w całej Polsce i zawsze są na czas.

8. Franczyzodawca przeprowadza kwartalne bądź też miesięczne akcje promocyjne na wybrane towary. Ma to na celu uatrakcyjnić markę. Takie akcje promocyjne NIGDY nie godzą w interes franczyobiorcy. Oznacza to, iż zachowuje on swoją marżę zawsze przez cały okres wpółpracy.

9. Jako franczyzodawcy sponsorujemy nagrody kwartalne dla wszystkich uczestników sieci, jako forma integracji oraz pozytywnej motywacji do pracy. Przeprowadzamy szereg konkursów jak i wyjazdów integracyjnych.

10. W trakcie trwania umowy Franczyobiorca otrzymuje zawsze darmowe porady księgowo firnansowe oraz optymalizacje podatkowe. Nasz system podatkowy pozwala na wprowadzenie wielu udogodnień dzięki ksiegowaniu korporacyjnemu.

Jeżeli masz pytania, chcesz się spotkać, nie zwlekaj - jesteśmy tutaj dla Cieibie!

Tel. 533 478 811 - zapraszam Dariusz Bączkiewicz.